Hairstyle Lite

iOS için Saç Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.5 MB
  • Version 3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma KBMSoft ApS
Hairstyle Lite uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek uygulamanın menüsünde bulunan birbirinden şık saç modellerinin arasından istediğinizi seçerek kendinize uygulayabilir ve modeli yaptırmadan önce size

Hairstyle Lite uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek uygulamanın menüsünde bulunan birbirinden şık saç modellerinin arasından istediğinizi seçerek kendinize uygulayabilir ve modeli yaptırmadan önce size yakışıp yakışmadığını görebilirsiniz.

Tüm iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kolaylıkla kullanabileceğiniz Hairstyle Lite uygulaması, son derece kolay şekilde kontrol edilebilen menüsü sayesinde size rahat ve zahmetsiz bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca oldukça zengin menüsü ile de çok çeşitli seçenekler ile istediğiniz her türlü saç modeline ulaşabileceksiniz.

Hairstyle Lite uygulamasında ücretsiz olarak deneyebileceğiniz tam on beş saç modeli bulunuyor. Ayrıca uygulamadan 600' den fazla saç modeli paketi satın alabilir ve zengin çeşitler ile bir çok modeli deneme şansına sahip olabilirsiniz. Bu saç modellerini cihazınızdan yüzünüzün net olarak göründüğü bir resminizi seçerek uygulayabilecek ve modellerde renk değişimi yapabileceksiniz. Eğer siz de saç modelinizi değiştirmeyi düşünüyor iseniz, Hairstyle Lite uygulama ile düşündüğünüz saç modeli ve renginin siz de nasıl durduğuna bakabilir ve saçlarınızı riske atmazsınız.

Hairstyle Lite indir